AVEND - Ankara'nın lüks konut markası!

PROJE GENEL BİLGİLERİ

Projemiz rakamlarla

Toplam 113 Daire

Dubleks . 5+1 . 4+1 . 3+1 . 2+1 . 1+1

Arsa Alanı 10.067 m²

Emsal: 1,7

Toplam Inşaat 44.196 m²

2 Parsel üzerinde

Artık herşey tamam…

0

Tamamladığımız İnşaat Yüzdesİ

0

Çalıştığımız Saatler

0

Kullandığımız Demir

0

Döktüğümüz Beton

Arka Plandan Bilgiler!

Hayatımızdaki her şeyin giderek hızlandığı bir dünyada yaşıyoruz artık. Günlük yaşam döngümüz içindeki bu hız çoğu zaman hayatın bizim kontrolümüzden çıkmasına, değer verdiğimiz esasa dair olan şeylerin elimizden kaçmasına sebep oluyor. Evlerimiz bu anlamda bizler için gündelik olandan uzaklaşarak; kendimize, sevdiklerimize ve ailelerimize zaman ayırabildiğimiz mekânları sağlayan, yaşamın en özel, dingin, önemli anlarını barındıran alanlar olma gerekliliği duyuyor.

AVEND ÇAYYOLU; tam da bu gerekliliğin bir cevabı olarak kendinize ait kıldığınız zamanda, değer verdikleriniz ile birlikte güzel anılara sahip olabileceğiniz konfor, huzur ve güveni sağlama gayretindeki bir proje olarak beğeninize sunuluyor.

Yaklaşık yirmi beş kişilik mimar, peyzaj mimarı, mühendis ve iç mimarlardan oluşan bir ekip tarafından bir seneyi aşkın bir zamanda her detayı ince ince düşünülerek sizin için tasarlanan projede, konut konusunun temel ve değişmez kavramları işlevsellik, estetik ve sağlamlık bir bütün içinde değerlendirilerek farklı ihtiyaçlara cevap verecek mekan çözümleri ile kullanıcıların konfor ve mutlulukları ön planda tutuldu.

Nitelikli peyzaj alanlarıyla sizlerin şehir hayatında yeşile duyduğu özlem giderilmeye çalışılırken, kapalı otopark sistemi ve güvenlikli site kurgusu da bölgedeki standartların üzerine çıkan bir tasarım estetiği ile harmanlanarak Avend Çayyolu’nda hayat buldu.

Sizlerin beğenisine sunduğumuz bu projede emeği geçen bütün arkadaşlarıma ve proje sorumlusu Sayın Gerta Ajazi’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere bu güzel projeyi tasarlama imkanı veren RAST İnşaat’a ve Sayın Faruk Koca’ya süreç içinde bizlere olan inançları, destekleri ve ortaya koydukları vizyon için ayrıca teşekkür ediyorum.

AVEND Çayyolu projesinin güzel anılarınıza, mutluluk ve başarılarınıza, huzur ve sağlıkla ev sahipliği yapması umuduyla…

Orçun Ersan ACE Mimarlık

Tuğçe Özdoğan Design Studio (TODS) , Start Grup bünyesinde 2012’den bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Design Studio, dahil olduğu projelerde; disiplinli ve özgün çalışmaları ile sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen pek çok alandan uzmanlarla çalışmaktadır.

Estetik ve özgünlüğü bir arada sunmak, mimari yapının imzasını iç mekana taşımak ve dekore ettiğimiz yaşam alanlarında insanların yaşamlarına kaliteli dokunuşlarda bulunmak bizim ana hedefimizdir. Bu hedefimizi en iyi gerçekleştirebildiğimiz projelerden biriyle daha karşınızda olmak bizim için gurur verici.

Projeye girişten itibaren sizleri içine alan mimari estetik ve niteliği yaşam alanlarınıza da taşıdık. İç mimari tasarımını yaptığımız her daire tipinde, ihtiyaçlar ve konforu harmanladık.

Bu keyifli projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, Proje Mimarı ACE Mimarlık ve Orçun Ersan’a, bizlere sonuna kadar güvenen ve destekleyen Sayın Faruk Koca ve Rast İnşaat’a şükranlarımızı sunuyoruz.

AVEND Çayyolu projesinin hayatınıza değer katması dileğiyle…

Tuğçe Özdoğan Design Studio /START GRUP